Začátek RP

Go down

Začátek RP

Post by Admin on Mon Sep 25, 2017 8:56 pm

-- Nové RP ---

Admin
Admin

Posts : 2
Join date : 2016-11-22

View user profile http://ourworld.forumandco.com

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Rasha on Tue Sep 26, 2017 11:45 pm

Stmívalo se a ona se zhluboka nadechla, aby si vychutnala ten pocit svěžího večerního vzduchu.
Opírala se o zábradlí, které dělilo most od vody. Prohlížela si červánky v blyštivých odrazech řeky a vždycky si pečlivým pohybem zvedla prsty ke rtům, aby si mohla potáhnout z cigarety.
Stála tam téměř sama, ruch města se odehrával jinde. Naslouchala mu, naslouchala cinkání tramvají, vzdálenému hovoru dvou žen, skřípání kamínků pod kočárkem.
Natáčela za zvuky své liščí uši, její zrzavá kštice zářila v zapadajícím slunci.
avatar
Rasha

Posts : 3
Join date : 2016-11-22

View user profile

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Raindrop on Sat Sep 30, 2017 11:07 pm

Nebyl tu dnes náhodou.
Jak dlouho už to je? Rok? Dva?
Kdy naposledy byl natolik blízko, že mohl mezi domy spatřit vysoký, prosklený hotel. Byl prázdný a tichý, nebylo v něm jediného světla. Ale to ani tehdy, před těmi roky. Vždy, když zůstával v hotelu sám, zhasínal veškerá světla a s výhledem na noční prahu usínal na rudé pohovce.
Té samé pohovce, která dodnes stojí uprostřed rozlehlého, prázdného obýváku, před prosklenou zdí.
Jen v tu chvíli se ho myšlenky dokázaly na chvíli pustit. Hotel je vstřebával do svých stěn, nechával svého pána upadnout do polospánku.

Odvrátil pohled.
Nic z toho, co bylo, už není. A není ani důvod obracet ze zpět za minulostí.
A přes to, musel.
Stála tam. A i přes tu dálku a nadcházejíící tmu věděl, že je to ona. Tak nápadná. Stále tak ...
Jeho hnědé oči jí káraly pohledem. Vykročil k ní.

Raindrop

Posts : 2
Join date : 2016-11-22

View user profile

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Rasha on Sun Oct 01, 2017 7:42 pm

Člověk by si myslel, že vůbec nevnímá, ale prozrazovaly jí ouška. Natáčela je za každým zvukem, chvěly se při sebemenším podnětu, i když Fox hleděla kamsi za řeku a vypadala, že se nachází v hlubokém zamyšlení.

A tak se natočily i za mužem v momentě, když ho od ní dělilo pár desítek kroků. Ještě chvíli jí oči poskakovaly po třpytících se vlnách vody a pak kmitly směrem ke kaštanově hnědé kštici. Byl to zřejmě za tu dobrou chvíli, kdy kouřila cigaretu, silný zvyk, protože nejdříve bez zájmu odvrátila pohled zpátky na řeku a poté se na něj rychle zpátky otočila se šokem ve zlatě.
"A-Alfe!" vykoktala a málem upustila nedopalek cigarety. "Ty ses... teda vy ste se vrátili?" zeptala se hloupě, těkala po něm očima, jak rychle si ho prohlížela, jak bádala po... něčem.
avatar
Rasha

Posts : 3
Join date : 2016-11-22

View user profile

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Raindrop on Tue Oct 03, 2017 8:30 am

Když uviděl její překvapený pohled, vlídně se pousmál. Vytáhl jednu ruku z kapsy kabátu a pevně jí objal. Byla oproti němu drobnější, ale né tak, jako dřív. Už nebyl tak vypracovaný. Stále svalnatější než většina mužů, ale bylo na něm poznat, že mise už nejsou část jeho každodenního života. A možná byl rád.
"ahoj liško" uslyšela jeho tichý, unavený hlas, když se od ní opět odtahoval. Krátce si jí změřil očima, ale zastavil se u jejích uší. Vzal jí cigaretu a jemně, avšak důrazně, jí zatahal za jedno ucho "furt se cítíš nepřemožitelná, že se tak vystavuješ?" odpinkl cigaretu do vody a opřel se s rukama v kapsách o zábradlí.

Raindrop

Posts : 2
Join date : 2016-11-22

View user profile

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Rasha on Tue Oct 03, 2017 4:25 pm

Kdyby se nepohybovala v podobné společnosti, jako se pohyboval on, ničeho by si pravděpodobně nevšimla. Vždyť ani jeho tělo pořádně neznala - objímali se vůbec někdy za ta léta? Něco jí však nesedělo, a když se Alfred od ní odtáhl, přišla na to, co - nebyl tak napjatý, neměl tak strnulé držení těla, jako kdyby měl každou vteřinu čekat nějakou ránu. Vždycky, když ho viděla, v očích jako kdyby se mu leskla tíha světa, rty semknuté. To však bylo pryč, z nějaké části určitě ano.
Nemluvě o objetí samotném.
Málem jí ta cigareta opět vyklouzla z prstů, proto bylo tak jednoduché si ji vzít - to se na jeho pohyb rukou zamračila - a bylo ještě jednodušší za její uši skutečně zatahat, v takovém překvapení ještě byla. Ale bylo to skvělé překvapení. Proto její dopálení ve mžiku zmizelo a místo toho se na něj lišáčky zazubila, jen tak, jak to umí ona. Ale nebylo v tom úsměvu taky přecijen něco jiného?
"Jo, myslím si, že za ty roky už jsem docela badass. A navíc občas se najdou tupci, kdo po mě neskočí právě proto, že se tak vystavuju. Myslí si, že to je léčka," uchechtla se jim. "Ale ne, v tomhle městě se opravdu nemám čeho bát. Kromě chlapů, co mi vyhazují cigarety do řeky," píchla ho prstem do prsou, ale bylo to škádlivé gesto, pořád se na něj zubila. "Ty už snad nekouříš?" zajímala se. Kromě lesku v očích a strnulých rtů ho taky vždycky viděla s cígem mezi prsty.
avatar
Rasha

Posts : 3
Join date : 2016-11-22

View user profile

Back to top Go down

Re: Začátek RP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum